BİZ KİMİZ

Yapı dekorasyon sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içerisinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

ARG yapı dekorasyon olarak, öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen ARG, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

VİZYONUMUZ

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızın geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşınmak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

ARG Yapı Dekorasyon kocaeli duvar kağıdı olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerleri ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

ARG’nin deneyimli gergi tavan ustaları doğayı ve mesleğini seven, tecrübeli, güvenilir, profesyonel, referans gösterebilen bireyler arasından seçilir ve adaptasyon eğitiminden sonra işe başlar.

ARG çalışanları ile bir aile gibidir. Tüm çalışanları birlikte kazanmaya teşvik eder.

Siz de ARG ailesine katılmak isterseniz CV’nizi info@kocaeliduvarkagidi.com adresine gönderebilirsiniz.

SOSYAL SORUMLULUK

Bugün yarının emaneti olarak bizlerin ellerinde şekilleniyor. Yarınlar ise bizim değil çocuklarımızın zamanı. Biliyoruz ki en büyük mirasımız; atalarımızdan bize, bizden de çocuklarımıza kalacak olan bu topraklar, gökyüzü ve denizler olacak.

Bu vizyonla tüm politikalarımızı sürdürülebilirlik ilkeleriyle şekillendiriyoruz.

ARG Yapı Dekorasyon adına gerçekleştirdiğimiz ağaç dikimi etkinliklerinin yanı sıra, pek çok sivil toplum örgütünün organizasyonlarına da fidan dikimi desteği verdik. En önemli kurumsal sorumluluklarımızdan biri olarak gördüğümüz fidan dikimi etkinliklerine verdiğimiz desteği, her geçen yıl daha da artırmaya ve yeşil bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz.

Menü